Kosmati kosmatinci
Dobrodošli na forumu o živalih.
Kosmati kosmatinci
Dobrodošli na forumu o živalih.
Kosmati kosmatinci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za vse ljubitelje živali.
 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Dnevnik by BlackStar!

Go down 
AvtorSporočilo
BlackStar
Miš
Miš
BlackStar


Število prispevkov : 187
Join date : 21/01/2010

Dnevnik by BlackStar! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Dnevnik by BlackStar!   Dnevnik by BlackStar! Icon_minitimeČet 25 Feb - 17:46

Jeeeeee!!Dobila 5 za NIT!!!I am happy!!!Najprej je šel eden sošolec pred tablo in je bil on vprašan pa je rekla naj se še en javi ker David(sošolec) ni vedel nič.In sem se jaz javila in sem 5 dobila.Prvo uro je bila slovenščina in smo se malo pogovarjali pa nam je učiteljica dala nalogo da napišemo spis v zvezi s pomladjo ki jo bodo potem eni najboljši povedali na pomladni dan...Beda...Potem je bila matematika.Čisto bedaaa.Geometrija.Potem je bila malica.Kruh,margarina in marmelada.Vsaj nekaj dobrega!!Potem angleščina.Učimo se čas.Blablablablablablablablabla in tako celo uto.In potem je bila naloge tok da raje ne govorim...Potem športna!!Juhuu.Prvo odbojka.Fantje so zmagali proti puncam in mi smo mogle pretečt 9 krogov(8 kazenskih ker smo zamudila-ja kaj če nas je pa Mito zadržal pri angleščini-enega pa zato ker smo izgubile)Fantje pa samo 6.Potem smo pa igrali med štirimi ognji puce proti fantom s tem da so vsi fantje mogli igrat z levo roko.Pa smo itak zmagale!Potem pa dve uri NITa.Ocena 5!Smo naredili en poskus potem smo pa šli 6 uro v drugo učilnico kjer imajo še računalnik in smo gledali en film potem smo pa še dobili ena uprašanja za domačo nalogo.To je vseee.
Čau!
Nazaj na vrh Go down
BlackStar
Miš
Miš
BlackStar


Število prispevkov : 187
Join date : 21/01/2010

Dnevnik by BlackStar! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevnik by BlackStar!   Dnevnik by BlackStar! Icon_minitimePon 1 Mar - 22:28

Pozabila sem pisati!Se opravičujem...No ja...Prva ura je bila slovenščina.Bedno.Samostalniki...Domača naloga!Potem družba.Še dobro da ni spraševala bo pa naslednjo uro!Domača naloga!Malica!Pizza!!Jee!Potem angleščina.CELO uro smo pregledovali nalogo in potem nič nismo imeli za nalogo.Jee!Matematika!Vzporedne preice,pravokotne premice,bla,bla,bla,bla...Ogromno nalogeeeee!Z prijateljicami smo potem šle na kosilo potem so pa ene ostale še v jedilnici ker so morale počakati na hip hop ki so ga imele 6. uro midve z Rebeko(prijateljica)sve šle pa na postajo.Nama je bilo dolgčas pa je bilo še vroče in potem avtobus.Pa pridem domov pa je bila naloga...Berem,sem na računalniku...
Čau!
Nazaj na vrh Go down
BlackStar
Miš
Miš
BlackStar


Število prispevkov : 187
Join date : 21/01/2010

Dnevnik by BlackStar! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevnik by BlackStar!   Dnevnik by BlackStar! Icon_minitimePon 8 Mar - 17:27

Danes sem se zbudila že od 7ih zato ker sem skozi okno videla sonce pa me je čisto zbudilo.Prva ura je bila slovenščina.Eno pesem smo brali pa smo imeli za domačo nalogo sestavit smešen recept.Še kar.Pote je bila družba.Ni spraševala bo pa naslednjo uro.Potem angleščina.Spraševal je.Nisem bila vprašana pa tudi nič se nisem učila ker je čisto izi pa sem se hotela javit pa me ni vprašal!Potem je bila mata.Bedaaaa.Vedno isto.Geometrija.In potem je bilo konec pouka.Imeli smo dramski krožek.Nekaj smo vadili in bla bla bla bla...Smo šli na avtobus pa sem ugotovila da sem kartico pozabila doma ker sem zamenjala bundo kartica je bila pa v tisti drugi bundi ki je nisem imela.Ampak sem šla na zadnjih vratih gor in mi je ni bilo treba pokazati.Potem sem prišla domov in naredila nalogo za matko(11 nalog)pa tisto kar smo še imel.Moram pa še narediti od prejšnega tedna prehrambeno piramido za naravoslovje in tam imamo tok bedno učiteljico da te kap.Res!Nit je š*t.Oprostite za kletvico.To je vse.
Čaw!
Nazaj na vrh Go down
BlackStar
Miš
Miš
BlackStar


Število prispevkov : 187
Join date : 21/01/2010

Dnevnik by BlackStar! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevnik by BlackStar!   Dnevnik by BlackStar! Icon_minitimeSob 14 Avg - 13:08

No danes sta šla moj brat in bratranec na tabor in ju za moj rojstni dan(ki bo 16.8)ne bo, Juhu. Drugače sem pa vedno na računalniku, pri sestrični.
Med počitnicami sem imela miningitis in sem bila v bolnici potem sem pa še 12 dni hodila na infuzijo(dve infuziji sem že dobila v bolnici. V bonici so mi vzeli kostni mozeg iz hrbtenice in zdravnik v tisti bolnici je bil režiser NMKja. Prej mi je še prateta umrla. :Jok:: To je vse. Nič zanimivega se mi ni dogajalo.
Čau.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Dnevnik by BlackStar! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevnik by BlackStar!   Dnevnik by BlackStar! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Dnevnik by BlackStar!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Pesmi by BlackStar!
» **Dnevnik**
» Moj dnevnik
» moj dnevnik..

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Kosmati kosmatinci :: Zabava :: Kotički članov :: BlackStar-
Pojdi na: